APIE Statytoją

Rangovas pasamdytas konstruktyvo darbams – daugiau nei dešimties metų patirtį statybų versle turinti įmonė, kuri vadovaujasi aukščiausiais statybos projektų kūrimo ir vystymo standartais. Lietuvoje įmonė yra vertinama dėl pažangių techninių ir architektūrinių sprendimų orientuotų į gyvenamųjų plotų funkcionalumą ir statomų objektų kokybę. Statyboms naudojamos aukštos rūšies medžiagos padeda išgauti aukštą pastatų energetinę vertę, o integruojamos pažangios sistemos leidžia sukurti patogią aplinką tiek verslui, tiek paprastiems žmonėms.


Imonė sėkmingai atlieka komercinės, pramoninės, visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatų statybos, rekonstrukcijos, renovacijos ir modernizavimo darbus Lietuvoje. Nuo 2008 metų kompanija yra dirbusi tokiems žinomiems užsakovams kaip UAB „Vestaka“, „IF P&C Insurance AS“, UAB „Dojus Agro“, AB „Swenska Handelsbanken“, „TonyBet“ ir kt. Paskutinis projektas „Taikos namas“ įkūnija kompanijos braižą ir puoselėjamas vertybes, kurios buvo kuriamos nuo pat įmonės įkūrimo pradžios.

 

PAMATAI

Namo pamatai yra gręžtiniai, monolitinio gelžbetonio.


LAIKANČIOS KONSTRUKCIJOS

Pirmo – ketvirto aukštų sienos – iš keraminių blokelių; visoms perdangoms panaudotos surenkamos g/b plokštės.


IŠORĖS SIENOS, FASADAI

Namas apšiltintas neoporu (20 proc. Efektyvesnis nei polisterolas), kuris atitinka „A+” energinės klasės reikalavimus; sertifikuota apdailos sistema – struktūrinis tinkas.


STOGAS

Sutapdintas, šiltintas polisterolu-neoporu ir mineralinės vatos plokštėmis, dengtas dviejų sluoksnių bitumine danga. Stogas atitinka „A+” energinės klasės reikalavimus. Stogo konstrukcija yra išbandyta PAGD prie VRM Gaisrinių tyrimų centro ir klasifikuota BROOF (t1)


VIDINĖS PERTVAROS

Karkasinės, su mineralinės vatos užpildu vieno sluoksnio gipso kartono plokštės iš abiejų pusių.


GRINDYS

Visame buto plote įrengtas betoninis išlyginamasis smėlbetonio pagrindas su garso izoliacija.


LANGAI, BALKONŲ DURYS , VITRINOS

3 stiklų, selektyvinis, šilumą taupantis stiklo paketas su termo remeliais . Atitinka „A+“ energinės klasės reikalavimus su išorinėmis palangėmis.


DURYS

Įėjimo į butą durys „šarvo“ tipo viengubos su medžio drožlių plokštės apdaila iš abiejų pusių. Durys  techninėse patalpose- metalinės dažytos.


RADIATORINIS ŠILDYMAS

Radiatorinis šildymas įrengtas iš daugiasluoksnių  ir PPR vamzdžių, radiatorių, su individualia buto apskaita. Galimybė nustatyti ir reguliuoti norimą patalpos mikroklimatą atskirose patalpose su termostatinėmis galvomis.


VANDENTIEKIS

Name įrengti šalto ir karšto vandentiekio stovai. Vamzdžiai įrengti iki projektinių prietaisų pastatymo vietų, galuose sumontuotos aklės.


NUOTEKOS

Įrengiami buitinių nuotekų stovai. Nuotekų vamzdžiai privedami iki būsimųjų san. mazgų patalpų ir virtuvės.


VĖDINIMAS

Oro padavimas – natūralus. Virtuvėse ir san. mazgų zonas bus galimybė prisijungti priverstinę ištraukiamąją ventiliaciją. San. Mazgo, virtuvės vėdinimas priverstinis, vidaus ortakius, ventiliacijos angų groteles ir gartraukį, ventiliatorių su atbulinės traukos sklendėmis įsirengti turi pats pirkėjas buto pilnos apdailos atlikimo metu. Kambaryje bus sumontuotas mini rekuperatorius


ELEKTROS INSTALIACIJA

Įrengiama namo bendrojo naudojimo patalpų elektros apskaita. Parduodamų butų viduje įrengti elektros skydeliai, kuriuose sumontuoti automatiniai jungikliai. Butuose išvedžioti elektros laidai, pastatytos potinkinės paskirstymo ir montažinės dėžutės. Atvestas įvadų „šarvas“ iki butų internetui ir televizijai.Visi kiti elektriniai prietaisai nėra įrengiami.


LAIPTINĖ

Išorinės įėjimo durys iš aliuminio, laiptinės vidaus sienoms atlikta apdaila. Laiptinės grindų danga – gelžbetonio, lubose kiekvienam aukšte sumontuoti LED šviestuvai.


GERBŪVIS

Įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Trinkelėmis nuklota automobilių parkingo zona į kurią galima patekti pakėlus elektrinį užtvarą (šlagbaumas arba vartai). Teritorija aptverta, aplink namą apželdinta veja.

 

Jeigu šiame priede nenumatytos konkrečios medžiagos ar konkretus darbų atlikimo būdas, statytojas pasilieka sau teisę parinkti kitus sprendinius. Pasikeitus namo projektui, medžiagos bei darbų atlikimo būdas keičiami pagal namo projektą.Nepaminėti aprašyme darbai ar įrengimai nėra įrengiami.

 

Kainos prasideda nuo 1350 EUR/kv.m.

2 kambarių butas tik nuo 44300 EUR

Privatumas mieste - name tik 15 butų.

Papildomai galite įsigyti sandėliuką

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje